UARU

Вінінтермед ЛТД // Вінінтермед-Технік, ТОВ

Адреса:   м. Вінниця, вул. Пирогова, 3а // вул. Стрілецька, 1
Телефон:   67-41-41 // 66-44-40
Час роботи:   з 8.00 до 21.00, суб 09.00-16.00, без перерыва, без перерви
Вихідні:   неділя
Сайт:   vinintermed.com.ua

Адреси клінік:

  • вул. Пирогова, 3 а — 67-41-41 — час роботи — 08.00-21.00 суб. 09.00-16.00, нд. — вихідний;
  • вул. Стрілецька, 1 — 66-44-40 — час роботи — 09.00-19.00, неділя — вихідний.

Медичні послуги — Послуги стоматологічні:

  • ендодонтія,
  • протезування,
  • косметична реставрація зубів,
  • виправлення прикусу у дітей і дорослих,
  • гігієнічне очищення та відбілювання зубів,
  • рентген-діагностика зубів (цифровий панорамний знімок, дентальний знімок),
  • пародонтологія (лікування пародонтозу) та імплантологія,
  • лікування каналів під мікроскопом.

Прийом дитячого лікаря-стоматолога.

Приватна стоматологічна клініка «Вінінтермед» (Вінниця міжнародна медицина) із сімейним принципом обслуговування заснована в 1991 році. Клініка має сертифікати та ліцензію на всі види стоматологічної діяльності.

Головний лікар — Олександр Юхимович Панчук — лікар - стоматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, Голова вінницької осередку імплантологів України, з 1991 року директор і засновник стоматологічної клініки «Вінінтермед ЛТД».

У клініці розроблена програма безпеки та захисту пацієнта від інфекції (СНІД, Гепатит і т.д.)

У спеціалізованому дитячому кабінеті проводиться консультація і лікування дитини в присутності батьків, рання діагностика карієсу за допомогою лазера; цифрова рентгенографія.

У ендодонтичному кабінеті проводиться лікування кореневих каналів. Лікарі — ендодонт використовують мікроскоп Leica.

Лікар — реставратор відновить анатомічна будова зуба, колір, естетичну форму зубів і відновить їх функцію.

У кабінеті ортодонтичного лікування пацієнтам надаються комплексні послуги, які включають застосування різних методів для усунення дефектів зубного ряду.

У хірургічному відділенні кваліфіковані фахівці проводять оперативне втручання: мало-травматичне видалення зубів, видалення «зубів мудрості», резекція верхівки кореня зуба. Використовуються методи реконструктивної хірургії альвеолярного гребеня, кісткова пластика; обладнаний стаціонар і операційна для установки дентальних імплантів.

У ортопедичному відділенні проводиться повне фізіологічне, функціональне та анатомічне відновлення зубного ряду. Пацієнтам пропонуються: металокерамічні коронки, вкладки, накладки, вініри з кераміки, коронки на зуби і імплантати з оксиду цирконію, знімні протези з надійною системою фіксації. Всім пацієнтам в перший день лікування виготовляються тимчасові зубопротезні конструкції.

У кабінеті професійної гігієни відбувається зняття зубних відкладень, очищення від пігментованого нальоту, а також навчання пацієнтів по догляду за зубами, зубними протезами і ортодонтичними апаратами, імплантатами.

Наявність у клініці власної зуботехнічної лабораторії дозволяє виготовляти всі види зуботехнічних конструкцій використовуючи нове обладнання німецьких фірм «KaVo», «Wassermann». Виготовляються безметалові коронки на основі оксиду цирконію.

Кожен день засідає медичний консиліум, на якому лікарі обговорюють виконану роботу за зміну та завдання на наступні робочі дні.

x « »
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: