UARU

Новини

Алерген потрапляє у квартиру через відкриті вікна навіть із москітною сіткою, ба більше - пилок легко можна принести додому на взутті та одязі.
Дрони допоможуть нашим захисникам "бачити" навіть вночі. Раніше бійцям цієї бригади передавали генератор, зарядні станції та тепловізори.
Поки ми спимо, нейрони використовують ці ритмічні хвилі, щоб допомогти переміщати спинномозкову рідину через тканини мозку.
Хлопці та дівчата з 4-ї бригади впевнено дають відсіч ворогу, нищать живу силу та техніку російських окупантів. Залишаємося з ними на зв"язку.
За словами Рахнами, вживання продуктів із високим вмістом клітковини на самому початку дня може бути чудовим способом отримати більше енергії.
Ми надали військовій частині субвенцію для закупівлі тих речей, які ми не можемо придбати самостійно в межах чинного законодавства
Продукти харчування, медичні вироби, гігієнічні засоби, одяг, будівельні та господарські матеріали поїхали на підсилення військових підрозділів.
Дослідники виявили, що перехід з м’яса на рибу також знизить поширеність інвалідності через харчування і допоможе впоратися з кліматичною кризою.
Найактуальнішими питаннями при зверненнях були гарантії, пільги та права ветеранів, програми підтримки на державному та муніципальному рівнях.
Головною складовою чаю масала є спеції. Для приготування використовують імбир, корицю, кардамон, мускатний горіх, гвоздику, чорний перець.
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: