UARU

Новини

«Об"єднання волонтерів АТО та УБД у Вінницькій області» завантажили для бійців на передову 153 кг продуктів харчування, різні гігієнічні засоби.
Високий рівень тривожності, є психологічним станом, який характеризується емоційними переживаннями, страхом і тривожністю.
Після початку повномасштабної війни – у смартфоні кожного оселилися десятки телеграм-каналів, які безперервно транслюють тривожні новини.
Проблема полягає в тому, що чорна кава знижує рівень дегідроепіандростерону (DHEA), гормону, який допомагає нам боротися зі старінням.
За гроші планують закупити також інструменти та обладнання для ремонту техніки, ретранслятор, зарядну станцію EcoFlow, метеостанцію, чотири ноутбуки.
Якщо ви давно хотіли відростити довгі локони, спробуйте робити щоденний масаж голови, і додайте до цієї рутини невелику кількість яблучного оцту.
Слідкуйте за повідомленнями від рятувальників ДСНС, поліції, органів місцевої влади та беззастережно виконувати їхні інструкції та рекомендації.
Квадрокоптер дозволяє отримувати огляд та здійснювати розвідку важкодоступних або небезпечних місць в умовах військових операцій.
Травма покинутого призводить до низької самооцінки та недовіри до власних можливостей. Особа може відчувати себе непривабливою, недостойною любові.
Ми оголосили збір на наступний автомобіль. Для підрозділу «Вінницькі янголи»», – зазначає секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: