UARU

Новини

Дослідження, яке проводилося в Ізраїлі показало, що чорний і білий хліб практично однаково впливають на роботу організму і обмін речовин.
Список сумісності продуктів харчування допоможе вам визначити, чи буде користь від інгредієнтів, які ви вирішили поєднати в своєму раціоні.
За мою діяльність міський голова нагородив грамотою. Приємно, що бачать не лише хлопці, яким ти допомагаєш, але й місцева влада відзначила.
Броколі допомагає імунній системі прибрати з легенів хвороботворні бактерії. Схожу користь принесуть брюссельська та китайська капуста.
Спеціалісти повідомляють, що радіоактивний йод утворюється тільки за умови роботи енергоблока на потужності. На ЗАЕС цього зараз немає.
У вантажі: рибні, м’ясні консерви, їжа швидкого приготування, сухі сніданки, чай, цукор, футболки, одноразовий посуд, вироби медичного призначення.
Гострий стенозуючий ларинготрахеїт, його ще називають помилковим крупом. У цій ситуації потрібні інгаляції зі спеціальним інгаляційним глюкокортикостероїдом.
Білок має бути досить великим, щоб його помітила імунна система і щоб він міг проникнути в певні тканини. Тобто він мусить мати певний розмір.
Місто потерпає від ворожих ракетних та артилерійських ударів, тож техніка їде для ліквідації наслідків обстрілів агресора, зокрема, розборів завалів.
«Гіалуронку» (як її ласкаво називають шанувальники) мажуть, колють, ковтають в таблетках і п’ють коктейлі – і все заради молодості та краси.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: