UARU

Новини

Дякуємо усім, хто долучилися до акції, що має на меті збір пластикових кришечок і водночас підтримку українських захисників і захисниць.
Магнітні бурі мають свій вплив в основному на людей, які працюють на великих висотах, таких як - пілоти, бортпровідники і космонавти.
Додавання такої спеції як кориці до кави - це також спосіб підсолодити її без цукру, що особливо корисно для серця. Кава - користь для здоров"я серця.
Одні з найкращих надійних рацій. Ми поставимо міцніші антени. Всі вони глушаться, але ми їх прошиваємо. Ця рація далеко б’є і її не просто зламати.
З гречаного борошна виходить дуже смачний хліб, булочки, пампушки і млинці, а японці готують гречану локшину. Це прекрасне джерело клітковини.
Відправили супи готові в банках, сухе молоко, олію та консерви, які отримали з Італії, а також пральний порошок та засоби для миття посуду.
Мозок відзначає спрагу і відправляє сигнали, почати пити. Експерти радять прислухатися до сигналів тіла та не випивати більше, ніж потрібно.
Наші пріоритети залишаються незмінними - безпека та оборона. І зараз, коли росія продовжує ворожі атаки, наші ЗСУ відважно нас захищають.
Однак, якщо в раціоні відсутні необхідні поживні речовини, можуть виникнути труднощі з концентрацією уваги, втрата пам"яті або зміни настрою.
Вантаж у східні регіони (це супи, консерви, одяг 6 кг, засоби гігієни та продукти тривалого терміну зберігання від наших партнерів з Італії.
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: