UARU

Новини

Онлайн-когнітивно-поведінкова терапія (КПТ) так само ефективна, при лікуванні помірної депресії. та генералізованого тривожного розладу.
Щоб уникнути укусу комах треба користуватись репелентами. Такі препарати випускаються у різноманітних формах (мазі, спреї, гелі).
На його рахунку вже з добрий десяток вантажів, речі з яких стають на підсилення військових підрозділів, медичних закладів та громад, що були в окупації.
Спочатку виникає м"який наліт, в складі якого багато патогенних мікробів. Пізніше він перетворюється на зубний камінь, який подразнює ясна.
Докторка Алесія Занні каже, що їхня робота показала - людям із високим ризиком появи аритмій потрібно щодня перевіряти рівень забруднення повітря.
Її доставив на передові позиції голова Наглядової ради Фонду Андрій Дручинський. Каже, що хлопці неабияк зраділи такому вчасному подарунку.
Люди з астигматизмом зазнають труднощів із фокусуванням погляду на предметах, розташованих на середній та далекій відстані.
Кожного разу ми опиняємося перед фактом, що у зла Росії немає кордонів. На жаль, теракт на Каховській ГЕС став черговим підтвердженням.
Відправили понад 20 тонн води для українців Херсонщини, які постраждали внаслідок теракту на Каховській ГЕС. Своїх у біді не залишаємо. Працюємо.
Висока мікробна різноманітність пов"язана зі здоровим мікробіомом кишківника, люди зі здоровим кишківником будуть краще захищені від хвороб.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: