UARU

Новини

Дослідження, опубліковане в Міжнародному журналі загальної медицини, показало, що ходьба відразу після їжі більш корисна для тих, хто хоче схуднути.
Військовий, який відвезе допомогу на Харківський напрямок до своїх побратимів, подякував Вінницькій громаді та міській владі за своєчасну підтримку.
Професор епідеміології та дієтології у коментарі американській газеті The Washington Post акцентував, що людині достатньо з"їдати чашку ягід на день,
Важливо, щоб техніка якнайшвидше була доставлена на передову. Намагаємося оперативно закривати потреби військових відправляючи необхідне.
Вийшовши з дому, зверніть увагу на те, як люди ходять. А ви самі не човгайте ногами, накажіть собі розправити плечі. Подивіться вгору, а не вниз.
Ключовим пріоритетом бюджету громади на цей рік є безпека та оборона країни і саме на ці потреби передбачено майже мільярд гривень.
  7 січня 2024
  7 січня 2024
Більшість дієтологів і лікарів рекомендують їсти більше овочів, в тому числі мова йде і про салати. У салатах багато овочів, що дозволяє людям "їсти веселку".
Передане обладнання – українського виробництва. Зокрема, тепловізори, призначені для вінницьких бійців були виготовлені не так давно – 15 грудня.
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: