UARU

Новини

Як надати першу негайну допомогу постраждалій тварині в разі захлинання водою: ветеринарка-зоопсихологиня Лілія Лободіна назвала алгоритм дій.
Старейтесь вживати більше продуктів, багатих клітковиною і волокнами: свіжі фрукти і овочі, цільнозерновий хліб. А також не забувайте про м"ясо.
Сьогодні вже відправили перший вантаж із їжею, моторними човнами та спеціальним екіпіруванням для пересування затопленими вулицями.
Деякі дослідження прагнули звести до мінімуму основні характеристики кожної стадії захворювання, щоб допомогти відточити діагностичні заходи.
Тож вже сьогодні вантажівка з близько 20 тоннами гуманітарки вирушить в дорогу. Ще дві машини з допомогою готуємо, — сказав Сергій Моргунов.
Існує безліч способів, коли можна додати до нашої дієти корисну фруктово-рослинну армію майже непомітно, з’їдаючи 5 порцій цих продуктів в день.
Як допомогти собі під час так званої “панічної атаки”, та назвали головні симптоми такого розладу, який особливо поширений у теперішні стресові часи.
Відвантажили потужний дизельний генератор. Він як «бойова одиниця» став на підсилення підрозділу, бійці якого виконують завдання в зоні бойових дій.
Основна небезпека полягає у поразці серцево-судинної системи, незважаючи на те, що основні скарги, як правило, стосуються опорно-рухового апарату.
Чимало людей не можуть насолоджуватися улюбленими справами, страждаючи через біль в ногах. Декілька простих порад можуть допомогти полегшити його.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: