UARU

Новини

Відсутність щоденного регулярного нічного відпочинку погано впливає на роботу серця, а також може стати причиною виникнення атеросклерозу.
Батьківська, учнівська та педагогічна спільноти упродовж року провели низку благочинних ініціатив та продовжують їх – для якнайшвидшої Перемоги.
Жменя гарбузового насіння здатна забезпечити половину добової дози магнію, який скорочує ризик раптової зупинки серця, інфарктів та інсультів.
Наразі були передані лікі, перев’язувальні матеріали та медичне обладнання, медичне спорядження для бойових підрозділів - особисті аптечки.
Дуже важливо для тих, що худнуть те, що продукти, в яких міститься вітамін С переважно низькокалорійні. Тобто, максимум користі – мінімум калорій.
Якщо ви не хочете зробити ваші локони сухими та ламкими, перестаньте скручувати їх і намагайтеся віджимати делікатніше, промокайте волосся.
За частину грошей вирішили підтримати лікарів, які рятують життя поранених бійців, та саперів, котрі розміновують звільнені від окупації.
Справа в тому, що соя — природний «сповільнювач», що не дозволяє організму поглинати йод, необхідний для нормальної роботи щитовидної залози.
Втім, ми можемо сповільнити початкову стадію дегенеративних змін, так зване слабке когнітивне порушення і не дати йому стати деменцією.
Якщо ви віддаєте перевагу паперовим серветкам, то від цієї звички краще відмовитися: такі серветки більш грубі по структурі і можуть травмувати шкіру.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: