UARU

Новини

Мені запропонували стати частиною волонтерського колективу. Відтоді я намагаюсь бути корисною іншим, намагаюсь братися за будь-яку роботу.
Зважаємо на те, що ціна антисептика для рук не є визначальним критерієм вибору. Кишеньковий засіб може бути досить дешевим, але високоефективним.
Зневоднення викликає втому, поганий настрій, труднощі з концентрацією уваги. Фахівці радять починати день з великої склянки води і пити далі, протягом доби.
У 2018 році дослідники виявили, що парвальбумін, білок, що міститься в багатьох видах риб, допомагає запобігти утворенню так званих бляшок в мозку.
Створили справжній благодійний гастрономічний ринок солодощів та витворів мистецтва, а творчі колективи додали події справжній український шарм.
Додати у раціон вітаміни В, С, А та Е; мікроелементи – магній, цинк, кальцій, калій, натрій та ін, клітковину, ненасичені жирні кислоти – омега-3 та омега-6.
У рамках цієї гуманітарної поставки відправляємо ОСБ-плити, їх використають для тимчасового ремонту приміщень, які пошкодили загарбники.
Вітаміни А, С та Е важливі для зміцнення та захисту шкіри, допомагають збільшити еластичність та пружність шкіри, що робить її більш міцною та здоровою.
Дослідження вчених з Університету Макмастера в Канаді показало: одним з кращих засобів захисту від виникнення небезпечного синдрому є жирна молочка.
Воїни працюють вночі або понаднормово. У таких випадках енергетичні напої, які містять кофеїн та збагачені вітамінами групи В, дуже помічні.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: