UARU

Новини

Лікар-дієтолог Макіша рекомендує для підтримки активності мозку регулярно їсти яйця, які є найкращим доступним джерелом речовини холіну.
Є такий вітамін – В12, від якого залежить, в тому числі, нормальний розвиток крові. Цю речовину людина в основному споживає тільки з червоного м"яса.
Завдяки компанії FIRST Concert Agency, яка безкоштовно передала квитки нашому Фонду, вони змогли подивитися хореографічну виставу “Мавка. Шоу”.
У людей з деменцією мозок відзначений великим скупченням цих клубків тау, а також “бляшок”, які представляють собою скупчення іншого білка, званого амілоїдом.
Очищення від сміття може мати важливе значення для підтримки здоров’я мозку або запобігання нейрогенеративних захворювань”, – сказав доктор.
Висівки – це відмінне джерело антиоксидантів і хімічних речовин, які протидіють вільним радикалам, і містять ферменти, які покращують травлення.
Пригнали з Польщі голова Наглядової ради Фонду Андрій Дручинський та волонтер Роман Мельниченко, до Варшави довіз «Trigor Tour»-велика подяка.
Рамки між чоловічими і жіночими професіями починають стиратися, але існують спеціальності, які займають переважно або жінки, або чоловіки.
Вишня доступна для споживання практично цілий рік, адже її можна вживати у сушеній, замороженій формі або у вигляді соку, говорять фахівці.
У вантажі: електричні медичні ліжка, крісла з електроприводом, медичні візки, візки для дітей з інвалідністю, матраци, стільці, комоди, тумбочки, тощо.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: