UARU

Новини

Візит делегації з Балаклії до Кельце відбувався в межах проєкту «Разом сильніші», що реалізується Фондом громади «Подільська громада».
Дехто з медиків нагадує батькам, що в оселі, де є маленька дитина або домашні улюбленці, краще відмовитися від придбання новорічних іграшок зі скла.
Під час вечора організовано збір донатів на ЗСУ. Допомога військовим – це безумовно пріоритет №1 для всього суспільства, для всієї країни.
Фахівець зазначив, що в Тернопільській, Житомирській та Чернівецькій бласт, де вже перевищений епідпоріг варто запровадити якісь обмеження.
Хочу організувати наші ОСББ, їх понад 800, щоб ми усі скинулись та зібрали на один-два дрони. Нашим військовим – це була б відчутна допомога.
При правильному користуванні електричні зубні щітки не пошкоджують емаль і не руйнують зуби. Ними можна користуватися на постійній основі.
Військові днями отримали квадрокоптер DJI Mavic 3. Його використовуватимуть на одному з найгарячіших напрямків Донецької області.
Уже відомо про перших жертв негоди. На вулицях Одеси виявили трьох загиблих. Одна з версій – що люди загинули від переохолодження.
"Кагарлицький ліцей №3" має сучасну кулінарну студію, на якій учні проводять не лише цікаві та корисні уроки, а й займаються волонтерством.
Діабет 2 типу, вважається результатом нашого способу життя. Про діабет 2-го типу часто кажуть "люди риють собі могили ложками та виделками".
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: