UARU

Новини

10 днів удома – для формування нового вантажу – і знову туди, де чекають, де точаться бої. За таким розкладом молода жінка живе ось уже другий рік.
Від читання люди розумніють, книги розвивають інтелект. Книга – це джерело поповнення знань про навколишній світ і звичайного словникового запасу.
Дієтичні дослідження вчених визначають рослинні дієти як “вегетаріанські” або “з низьким вмістом м"яса”, розглядаючи всі рослинні продукти як рівні.
Більшість упускає з уваги переваги буряка, який сприяє очищенню крові. Кавова кислота в буряку допомагає запобігти передчасному старінню.
Волонтер закликає мешканців долучатись до проєктів на підтримку Збройних Сил України, лише спільними зусиллями наблиземо Перемогу.
Спеціалісти попереджають, що подібне збільшення навантаження після періоду малорухливості може сильно нашкодити організму, його скелету.
Стало більше енергії, бо прогулянки допомагають використовувати енергію раціонально. Для цього вам не потрібно перебувати на холоді тривалий час.
Та особливо цінні зустрічі із захисниками і захисницями України, які повертаються після виконання завдання зі словами вдячності за підтримку.
Проте група дослідників виявила компонент, який змушує злоякісні клітини здійснювати самогубство, не зачіпаючи при цьому здорові клітини.
Базилік фіолетовий - незвичайна пряна трава, як виявляється, має цілу купу корисних властивостей. Але є деякий нюанс - не всім ця користь світить.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: