UARU

Новини

Передане обладнання – українського виробництва. Зокрема, тепловізори, призначені для вінницьких бійців були виготовлені не так давно – 15 грудня.
Печіння та свербіння одночасно часто вказують на алергію, якщо присутні виділення з очей, потрібно обстежитись на предмет інфекцій.
Гуманітарний вантаж відвантажили і доставили волонтери ГО «Подільська ластівка»: продукти тривалого терміну зберігання, гігієнічні набори, ковдри.
Завдяки високому вмісту антиоксидантів, вітаміну C та калію сік зміцнює імунітет. Але чи дійсно цей напій корисний, залежить від того, що він містить.
Хорошому відпочинку сприятиме приємна постільна білизна, правильне нічне освітлення, очищувач повітря та щільні штори, але деякі звички псують сон.
Це війна дронів і вони задіяні в будь-яких етапах бойових дій. Ця система допоможе нам проводити розвідку та коригувати вогонь артилерії.
Тому ацетилсаліцилова кислота в шампунь додається лише в одному разі – якщо він зроблений самостійно виключно з натуральних інгредієнтів.
Передали 2 автомобілі, які потрібні для підрозділу. Також передали БПЛА, зимові грілки й багато всього, що потрібно для особового складу.
Люди з більш високим рівнем насичених жирів у крові схильні до розвитку недоумства, включаючи хворобу Альцгеймера – найбільш поширений тип.
Юні волонтерки-сестрички Анастасія та Анна Лаврук збирали собі на новий планшет, але вирішили, передали 10 тисяч гривень на підтримку ЗСУ.
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: