UARU

Новини

На ранній стадії у людини вже може розвиватися діабет, а його рівень цукру буде нормальним. У діабету, який починається немає симптомів.
Завдяки вінницьким дітям, які не пошкодували своїх речей, ми з друзями теж маємо такі цінні для нас речі», – сказала маленька Вікторія з Балаклії.
Близько 50% людей з хронічними болями в попереку, які отримували по 10 сеансів масажу, випробували клінічно значуще полегшення, ефект був стійким.
Учені не знають, наприклад, чи дійсно рослини, які начебто підвищують рівень антитіл у крові, роблять щось корисне для загальної імунної реакції.
Багато людей повернулись з інших областей та з-за кордону в деокуповану Балаклію, і видно, що місто оживає. Балаклійці вдячні за гумдопомогу.
Листові овочі, містять у великій кількості фолати, що запобігають обструктивні захворювання легень, включаючи астму, хронічний бронхіт та емфізему.
До заміжжя жінка може обійтися салатом з моркви та яблук і замінити ним вечерю , то чоловіка навряд чи влаштує таке меню, вона частіше готує м’ясні страви.
Зібрали 800 тисяч грн на два БПЛА «Галка»! Вдячні кожному учаснику, кожній організації, нашим партнерам та волонтерам за кордоном за допомогу.
Гібіскус використовують для зниження артеріального тиску. Дослідження показали, що при гіпертонії легкого та середнього ступеня тяжкості.
При виборі зубної щітки, слід враховувати форму і розмір головки щітки, м’якість щетинок і тип щетини. Більшості людей підходить середня м"якість щетинок.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: