UARU

Новини

Відразу після деокупації до портового міста відправили 30 тонн пального для забезпечення роботи генераторів на підприємствах критичної інфраструктури.
Всього один рік без сигарет скоротить ризик серцевих захворювань у два рази. Причому поліпшення здоров"я почнеться набагато швидше.
В Японії проживає понад чотири сотні людей, вік яких перевалив за 100 років. Вчені пояснюють цей феномен насамперед особливостями харчування.
Дякуємо тим, хто дозволяє нам підтримувати такі заклади, як Охматдит, і тих людей у білих халатах, котрі рятують життя, діагностують, лікують.
Робота науковців з Новій Зеландії, показала: більше 3 відсотків випадків колоректального раку в країні пов’язані з надмірним вмістом у воді нітратів.
Жінкам варто уважніше ставитися до здоров"я і завести корисні звички — щоб прожити як мінімум ще 40 років бадьорими, енергійними і щасливими.
Не варто снідати кашами швидкого приготування та солодкими пластівцями. Вони містять багато солі, цукру, консервантів і ароматизаторів.
Стікер з автографом Володимира Зеленського, прапори із підписами Залужного, Ганни Маляр та експрем"єр-міністр Великобританії Бориса Джонсона.
Сила бурі 16 і 17 квітня досягне 4 бали і вважається середньою по потужності. Більш сильна магнітна буря очікується 20 і 21 квітня. Її сила в 5 балів.
Направляємо скоби, і шанцевий інструмент–те, що хлопці просили, і по ініціативі депутатів– близько 3 тисяч пасочок до Великодня.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: