UARU

Новини

Тактильні відчуття вивільняють досить окситоцину, щоб людині стало набагато краще. Тому варто обніматися частіше, щоб відчути на собі всі плюси.
Найнебезпечнішим є те, що кров"яні згустки можуть заблокувати вільний потік крові в кровоносній системі і тоді може статися непоправне.
Волонтери, включились у підтримку ЗСУ і всієї нашої країни – стали опорою для військових, для кожного, хто потребував допомоги.
Втрата волосся – це дуже видимий побочний симптом хіміотерапії, який з нею пов"язаний. Це також один з найболючіших побічних ефектів.
Чим вище у людини інтелект, тим більше вона розуміє, що знає дуже мало. Усвідомлюючи, що знання і вміння не досконалі і завжди є до чого рости.
На антидронову рушницю для 59-ої окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка зібрали 4032 гривні вихованці Вінницької дитячої музичної школи № 2.
Вітамін D підтримує зростання нових клітин мозку і стимулює видалення амілоїду, перш ніж це призводить до розвитку хвороби Альцгеймера.
Коли ночами ви прокидаєтеся, відпочиваєте менше 6,5 години і протягом дня відчуваєте себе втомленим і знесиленим, ймовірно, у вас безсоння.
Безліч людей люблять (особливо в холодну пору року) побалувати себе чаєм з лимоном. Кому протипоказаний чай з лимоном, і також кому дозволений.
Сформували вантаж: м’ясні та рибні консерви, їжа швидкого приготування, крупи, макарони, сухе молоко; засоби гігієни; одноразовий посуд, медикаменти.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: