UARU

Новини

Фахівці Клівлендської клініки (Cleveland Clinic) стверджують, що зміна способу життя може запобігти або відстрочити початок діабету другого типу.
Причини забруднення судин: неправильне і незбалансоване харчування, малорухомий спосіб життя, і екологічний стан навколишнього середовища.
Зазначимо, що деокуповане місто Херсон вкрай потребує таких засобів, адже рашисти практично знищили або вивезли все комунальне майно.
Вживання фруктів, овочів, цільнозернових, бобових, горіхів та насіння при скороченні м"яса та рафінованих вуглеводів здатні покращити якість життя!
Інститут старіння зазначає, що спиртне може погіршити існуючі проблеми зі здоров’ям та може бути небезпечним при взаємодії з деякими ліками.
Вантаж допоможе створити комфортні умови для мешканців під час повітряної тривоги, і надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території громади.
До нестачі цинку сильно схильні суворі вегетаріанці і вегани, люди, що зловживають алкоголем, а також ті, хто страждає від екземи та псоріазу.
Людина має відвідувати туалет до семи разів на день, проте за порушення кровопостачання цей показник знижується до трьох разів і менше.
Вантажівки заповнені засобами гігієни, лікарняними ліжками, а також рідкісними дороговартісними медикаментами та іншими важливими речами.
Не відомо, чому зниження частоти інсультів спостерігалося тільки у чоловікі, у випадку жінок фактори ризику не настільки добре контролюються.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: