UARU

Новини

Якщо постаратися, то на прилавках магазинів можна зустріти таку косметику, яка буде мінімально містити або взагалі не містити безпечні для здоров"я людини.
У центрі Копенгагена чотиризірковий готель Kong Frederik, на реконструкції передав Першому медоб"єднанню Львова меблі та побутову техніку.
Їх функція забезпечити збереження максимальної кількості води, але одночасно профільтрувати всі ті речовини, які повинні бути виведені з організму.
Яйця — це універсальне джерело білка, а також вітаміну D, корисного холестерину, і прекрасний сніданок, який допоможе довго відчувати себе ситим.
Людей від 65 років діабет був причиною близько 25% госпіталізацій серед світлошкірих, 32% – серед темношкірих і 34% – латиноамериканців.
Громада міста акумулює всі зусилля для підтримки ЗСУ та Сил Оборони і продовжує робити усе можливе задля стабільної життєдіяльності.
Елайнери – це естетичне і функціональне виправлення прикусу. Зуби набувають фізіологічно правильного положення. У пацієнта ідеальна посмішка.
Буряк містить нітрати – органічні сполуки, що стимулюють вироблення оксиду азоту, що позитивно впливає на процеси регуляції артеріального тиску.
Ми вирішили, що зібрані маленькими вінничанами гроші не будуть витрачатися на якусь одну купівлю. Кожен відправить кошти туди, куди вважатиме за потрібне.
Крім того, цитрусові містять флавоноїди, які являють собою рослинні сполуки, що мають протизапальні властивості та протидіють зсіданню крові.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: