UARU

Новини

Дослідження показали, що флавоноли підтримують хороший стан гіпокампу, який є частиною мозку, що бере участь в процесах пам"яті і настрої.
Громада Карлсруе не залишається осторонь і продовжує допомагати. Підтримка з боку партнерів надважлива і вселяє надію, що разом ми все здолаємо!
Овес має багато корисних властивостей, починаючи від зниження ризику серцевих захворювань і закінчуючи рівнем цукру в крові.
Безпілотники «Щедрик» вже в надійних руках військових: до Дня Захисників та Захисниць України передали партію розвідувальних дронів оборонцям.
Слабкі м"язи можуть ускладнювати підтримку правильного вирівнювання хребта і підвищувати ризик розвитку сколіозу та інших захворювань хребта.
За підтримку, від перших днів війни і до сьогодні, подяки Вінницькій МТГ та Гумштабу також передали військові частини А 1536 ЗСУ.
Уникайте багато солі, використовуючи більше трав і спецій для приправи страв під час приготування, споживати менше 2300 міліграмів натрію.
За останні дні сформували три передачі поштою. Велика кількість людей, зокрема і з постраждалих від окупації мають можливість отримати допомогу.
Заняття спортом та 8-годинний сон мають вирішальне значення при боротьбі зі стресом, а добавки допоможуть забезпечити рівень підтримки.
Серед партнерів– Геральд і його дружина з Австрії, які не вперше доставляють гуманітарну допомогу до Вінниці, причому на власній автівці.
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: