UARU

Новини

Холестерин підвищується через неправильне харчування, зайві кілограми, вживання алкоголю й тютюнових виробів, стрес і спадковість.
У кожній посилці на фронт, захисник/-ця знайде речі, які зроблені з любов’ю і які покликані оберігати та передавати тепло підтримки українців.
Споживання пива може викликати проблеми з вагою. Вуглекислий газ і дріжджі розширюють шлунок, а спирт подразнює рецептори травного тракту.
На їхньому рахунку не одна поїздка на передову. Підтримують волонтер(к)и і поранених бійців, які лікуються у військових шпиталях.
Зелений чай захищає шкіру від старіння, спричиненого забрудненням довкілля, що особливо актуально для людей, які живуть у великих містах.
Голова правління Фонду Олена Данілова взяла участь у панельній дискусії «Роль організацій громадянського суспільства у процесах відновлення».
Коли людина думає про їжу, вона уявляє процеси, що відбуваються в кишківнику чи шлунку, але травлення починається в роті, коли ми жуємо.
Долучаймося до збору коштів на автівки, на речі для бійців, підтримуємо гумпередачами та пальним, надихаємо та мотивуємо на добрі справи.
Людям, які зіткнулися з безсонням, психолог зі сну порадила не зловживати снодійними препаратами, оскільки в довгостроковій перспективі вони марні.
Депутати міськради долучились до збору коштів на цей автомобіль. І це вже не перша автівка, яку гуманітарний штаб і наша команда передала військовим.
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: