UARU

Новини

Інші поширені симптоми включають труднощі з виконанням звичних повсякденних завдань, плутанину в часі і місці і, часто, перепади настрою.
За рік роботи #ГуманітарнийШтаб вдалося підтримати не лише медичні заклади Вінниці, а й лікарні інших міст: Харків, Херсон, Балаклія, Чернігів.
На поширення гельмінтів впливають природні умови (клімат, характер грунту, наявність необхідних господарів і переносників і т.д.) і соціальні чинники.
Спробуйте для покращення свого сну спати в повністю темній кімнаті, використовувати маску для сну або лягати спати в один і той же час щоночі.
Ми спільно з Вінницькою міською радою та Rotary Club Vinnytsia Postup об"єдналися для того, щоб зробити добру справу і передати допомогу в Балаклію.
Чаю з каркаде допомагає діабетикам контролювати рівень артеріального тиску. Також гібіскус має властивість знижувати резистентність до інсуліну.
Жирова хвороба печінки є повільно прогресуючою патологією. Її симптоми, мають тенденцію погіршуватися в міру прогресування.
Міжнародний день щастя, на початку фахівчиня департаменту соцполітики Оксана Павлюк провела із малечою невеличку дискусію, чим для них є щастя.
Молочні продукти, йогурт та сир можуть заважати дії деяких ліків, включаючи антибіотики (тетрациклін, доксициклін, ципрофлоксацин).
Анальна тріщина – одне з найпоширеніших проктологічних захворювань. За поширеністю воно займає третє місце після геморою і колітів.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: