UARU

Новини

Так склалася доля, що вони змушені були збиратися за кілька годин, брати речі і документи й тікати, не знаючи, що їх чекає в майбутньому.
Або шукайте соуси з низьким вмістом цукру або додайте замість них сік лимона, авокадо або лайма. Також можна використовувати яблучний оцет.
Вчені дійшли висновку, що високий рівень сечової кислоти може значно збільшити ризик серйозної серцевої аритмії у наступні десятиліття.
Подяка всім жителям с. Писарівка, с. Вінницькі Хутори, директору КЗ "Вінницько-Хутірський ліцей Вінницького району співробітникам закладу.
Команда психологів та психіатрів створила в Чикаго (США) проєкт, скерований на покращення ментального здоров"я українських медиків.
При роботі за комп"ютером довгий час необхідно робити перерви, намагатися дивитися вдалину і фокусуватися на предметах на далекій відстані.
Вінничан та гостей міста закликають за можливості приносити парафін до креативного простору Level 80 або найближчого VinSmart Центру.
Кращий спосіб уникнути весняного загострення — боротися з хандрою взимку (ранкове світло, ранкова активність). Депресію долає ранкове світло.
Сильний стрес може викликати інсульт навіть у молодому віці. Деякі медичні препарати здатні привести до стрибка тиску, а потім і до інсульту.
Вдалося завдяки партнерам з Люнебурзького проєкту допомоги Україні е.В. («Lüneburg Aid Project for the Ukraine eV»), зокрема Ральфу Петеру Ольснеру.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: