UARU

Новини

Якщо ви звикли займатися спортом у певний час дня, то в спеку краще утриматись і перенести заняття на ранок або на вечір, коли сонце починає сідати.
Адже профілактика ниркових захворювань обов’язково має включати в себе надходження в організм достатньої кількості чистої питної води.
Ароматна слива вельми багата клітковиною та фруктовими кислотами, містить рекордну кількість калію, вітаміни групи B, А, С, Е, РР, кальцій та кумарин.
Усі авто поїхали в зону бойових дій наповнені продуктами та засобами гігієни, домашніми смаколиками цього разу забезпечила громада села Соколова.
Розпізнайте ознаки вигоряння, щоб ви могли внести позитивні зміни, та навчіться справлятися зі стресом, щоб він не призвів до вигоряння.
Одночасно зростання кількості епізодів дрімоти та збільшення їх тривалості до 1 години і більше призводить до труднощів із засинанням.
Найрезультативнішим методом є фізичне навантаження. Людям, особливо літнім, потрібно займатися спортом, щоб запобігти проблемам з мозком.
ГО «Медіна» отримала майже пів тонни гуманітарної допомоги. Вантаж складався з продуктів харчування, засобів особистої гігієни, медикаментів.
При покупці мила експерти радять перевіряти склад та дивитися на наявність фталатів, які позначаються абревіатурами DEP та DEHP.
Також добре розріджують кров черешня, вишня, інжир, гранат, виноград (зокрема й родзинки), журавлина, чорниця, абрикоси, слива.
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: