UARU

Новини

Омега-3 впливають на розумову діяльність. Одержати їх можна з тунця, лосося, скумбрії, оселедця, сардин, лляного насіння, волоських горіхів.
Перекушування перед сном може дати вашому тілу білок, який він може використовувати протягом ночі для відновлення і нарощування м’язів.
У вантажі продуктові набори, крупи, олія, чай та кава, консерви, побутова хімія та засоби гігієни, дитяче харчування та підгузки, одяг і взуття.
В ритмі сучасного повсякденного життя ми дуже часто не звертаємо ніякої уваги на той факт, що у нас щось десь сильно і раптово заболіло або закололо.
Виникнення тромбозу глибоких вен вимагає невідкладної допомоги, помітивши його, оперативно зверніться до лікаря.
Було багато різнопланових акцій, а цього разу батьки школярів виступили з ініціативою зібрати кошти та придбати тепловізор, замість квітів для вчителів.
Дієти з високим вмістом білка покращують обмін речовин, збільшують загальну кількість калорій, що спалюються.
Найнебезпечнішим наслідком недоліку гемоглобіну є ослаблення імунної системи у дорослих та когнітивні розлади у дітей.
Спортивна спільнота міста Вінниці придбала дві інтернет-станції Starlink. А днями завітали до бійців, які проходять реабілітацію в одній із міських лікарень.
Сьогодні від розсіяного склерозу немає ліків. Ефективно придушити прогресування хвороби все ж таки можна. Тому так важливо швидко її діагностувати.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: