UARU

Новини

Треба засинати і прокидатися в один і той час, відкладати всі ґаджети за 30 хв до сну, вимикати яскраве світло в кімнаті та провітрювати приміщення.
Підтримуємо військових, громади після окупації, ВПО, підсилюємо медичні та освітні заклади, не забуваємо про тих, хто залишилися на старості сам.
Анклети мають багаторічну історію, і з"явилися раніше кілець і сережок. У давнину їх використовували для позначення статусу власника.
Змінивши свій спосіб життя, додавши до нього щоденну фізичну активність та зменшивши вплив стресу можна суттєво зменшити рівень запалення.
Уже 12 місяців ці люди не шкодуючи ні часу, ні здоров"я, безкоштовно та майже цілодобово надають підтримку мешканцям нашої територіальної громади.
Ніяких напівфабрикатів, копченостей та інших шкідливих страв в раціоні не повинно бути. У них є консерванти, барвники, занадто багато солі/
Ягоди - є найкращим джерелом антиоксидантів. Вони відіграють важливу роль у протистоянні запаленню, роблять продукт протизапальним.
Завдяки його зусиллям ми маємо можливість підсилити наші медичні заклади. Адже у вантажі надійшло дороговартісне і потрібне устаткування.
Постійне використання гаджетів, особливо ввечері та перед сном, піддають організм інтенсивному впливу синього світла, і це порушує механізм засинання.
Якщо їсти вівсяну кашу день у день, це може призвести до зниження вмісту мікроелемента, необхідного для здоров"я кісток і розвинених м"язів.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: