UARU

Новини

Наступного разу, коли ви будете пити з пластикової пляшки газовану чи мінеральну воду, то обов"язково збережіть кришку та віднесіть її до пункту збору.
Також до найбільш шкідливих для здоров"я поз тіла cпеціалісти відносять положення постійно схиленої голови у людини, що дивиться в смартфон.
Токсини, що виділяються вірусом, мають руйнівну дію на імунітет та внутрішні органи, і також можуть впливати на центральну нервову систему
Середня температура хімічних грілок – 52°C, проте вони можуть розігріватись до 65°C та забезпечувати теплом впродовж 20 годин.
Чоловікам необхідно близько 13 чашок рідини на день для здоров"я нирок, а жінкам – близько 9 чашок. Крім напоїв, волога споживається тілом також із їжі.
Симптоми запаморочення часто супроводжуються нудотою та блюванням, припливами, двоїнням зору, ністагмом та сплутаністю свідомості.
Військові дуже хвалили буржуйки, дрова вже давно перегоріли, а вона ще гаряча, тому що товстостінна і практично вічна», – каже Олександр.
Однак, проведене дослідження показало, що щоразу, коли ви збільшуєте час бездіяльності на 10 хвилин, це може підвищити ризик серцевих захворювань.
Неможливо сказати, скільки води потрібно окремо взятій людині. Пов"язано це з тим, що у всіх людей різні статури, харчування, рівень активності та ін.
Відправляючи партію грілок на передову, очільник нагадав, що такі засоби є надзвичайно ефективними, їх використовують у топових арміях світу
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: