UARU

Новини

Дослідження вчених свідчить: люди, які сплять менше 7 годин на добу, в три рази більше схильні до простудних інфекцій, ніж ті, що сплять по 8 годин.
Після зими багато людей мають погане самопочуття, відчуває фізичну та розумову втому, зниження життєвого тонусу та концентрації уваги.
Бути постійно на зв"язку з українськими бойовими підрозділами та мати можливість зігрітися в польових умовах – важливо для захисників на передовій.
Не потрібно закапувати краплі без призначення лікаря. До того ж якщо виникає закладеність і біль, звернення до лікаря просто обов"язкове.
Вікові проблеми з пам"яттю у людей корелюють зі зменшенням імпульсів на ділянці кори мозку, який пов"язує центр пам"яті і великі півкулі.
Балаклійцям нелегко, адже Харківщина залишається прифронтовою зоною. Вони потроху повертаються до хоч трохи безпечного та мирного життя.
До сну відмовтеся від комп’ютера, смартфонів і навіть електронних книг – холодне світло від екранів ускладнює вироблення мелатоніну.
Ікота, що виникає періодично у людей, зазвичай буває нешкідливою, але постійна гикавка може бути ознакою серйозних проблем зі здоров"ям.
Вінниця надала 10 млн грн деокупованому місту. За ці кошти уже ремонтують зруйновані житлові будинки, написав міський голова Сергій Моргунов.
Під час зневоднення організму, під час нестачі води в добовому споживанні наша шкіра стає значно гіршої якості, ніж аби ми пили достатню кількість води.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: