UARU

Новини

Депутати міськради долучились до збору коштів на цей автомобіль. І це вже не перша автівка, яку гуманітарний штаб і наша команда передала військовим.
Цукор у крові може або впасти надто низько, викликаючи гіпоглікемію, або стати надто високим, викликаючи ДКА (діабетичний кетоацидоз).
Отримано 1580 тонн гуманітарного вантажу (одяг, продукти харчування, побутові речі, дитяче харчування, засоби гігієни, побутова хімія та ліки).
Імплантація відновлює повноцінний зубний ряд за допомогою надійних і довговічних протезів, які зовні нічим не відрізняються від природних зубів.
Однак є ті, які вже донатять по другому колу або й навіть щотижня на безпілоьнтк, і це гарний приклад для наслідування для кожного і кожної з нас.
До Європи чорнобривці потрапили після відкриття Колумбом Америки. У перекладі з індіанської мови вони означають “квітку з двадцятьма пелюстками”.
Кошти на цей черговий автомобіль зібрали депутати міської ради у межах роботи Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб.
Багато дослідників погоджуються про те, що тривалість сну – поняття суворо індивідуальне, цілком підпорядковується нашим біологічним годинникам.
«Ми – один із небагатьох закладів, який не просто долучається до допомоги, а здійснює безпосередню доставку вантажів у зону бойових дій.
Перевагою АСІТ-терапії є те, що її позитивний ефект триває після закінчення курсу лікування. Вона сприяє стабільній ремісії після завершення терапії.
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: