UARU

Новини

Доведено, що куріння й алкоголь впливають на утворення або розвиток катаракти, а також вікової макулярної дегенерації сітківки.
Такі засоби використовуються провідними арміями світу, допомагають зігрітися в польових умовах. Незамінна річ на передовій в морози.
Почніть із збільшення активності протягом дня, користуючись сходами, а не ліфтом, більше ходіть пішки і менше користуйтесь автомобілем.
У жирних сортах м"яса та риби містяться жирні кислоти Омега-3, які знижують рівень запальних та руйнівних процесів, роблячи ясна міцнішими.
Завдяки гуманітарним вантажам вдається підсилити фронт, допомогти громадам після окупації, підтримати ВПО і забезпечити необхідним місцеві заклади.
Отруйна дія спиртного починається в той момент, коли воно потрапляє в організм. Найбільш негативно впливає алкоголь на головний мозок.
Причиною хвороби є перевищення норм сечової кислоти. Якщо підвищення цієї речовини відбувається зрідка, то здоров’ю нічого не загрожує.
В рамках акції «Тепло від дому до окопу» Штабом було передано на передову 200 пічок-буржуйок, найближчим часом буде відправлено ще 200 пічок.
Капелюх та сонячні окуляри допоможуть захистити від впливу сонячних променів. Сонячна дія – це фактор ризику розвитку дегенерації жовтої плями.
На кордоні Туреччини та Сирії, у провінції Газіантеп, сталася серія землетрусів. Вони стали одними з найпотужніших і найруйнівніших за останні 100 років.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: