UARU

Новини

Надмірне вживання смаженого, копченого чи солоного м’яса шкодить печінці, бо там багато насичених жирів. Не зловживайте ковбасними виробами.
У лаймі міститься лише близько 1,13 грама цукру, а в лимоні – 2,1 грама цукру. Це робить їх ідеальним ароматним доповненням до склянки води.
Передали для військових квадроцикл, блок багатоканальної швидкої зарядки «Bandera Power 225S», генератор, шолом, мисливський ніж, та ін.
Немає однозначної відповіді, що загрозливіше, гіпотонія чи гіпертонія, оскільки в обох випадках наслідки можуть бути із значною шкодою для здоров’я.
Жири в жовтку, не впливають на підвищення поганого холестерину в крові. То фосфоліпіди, які знижують рівень «поганого» холестерину.
Попереду в нас ще багато роботи, але ми її не боїмося. Знаємо, що ти поруч – наш Андрій Михайлович – «тато» Фонду, порадник і головний мотиватор.
Дотримання п’яти простих, але дуже важливих порад нейробіологів допоможе зберегти мозок здоровим і продуктивним впродовж усього життя.
Після 40 років проблеми із суглобами виникають у кожного сьомого українця, а після 50 – у кожного третього діагностують артроз.
Наші невтомні волонтер(к)и приймають вантажі, сортують, опрацьовують запити, формують передачі і відвантажують їх за місцем призначення.
Вам оже допомогти липовий чай, томатний та морквяний соки, зелень – шпинат та селера, часник, лляне насіння, квасоля, баклажани тощо.
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: