UARU

Новини

Робіть перерви в роботі: якщо ви сидите цілий день, варто використовувати будь-яку можливість для того, щоб встати, походити і трохи розім’ятися.
Взагалі наявність різних комфортних благ цивілізації передбачають прикладне використання наукових відкриттів та застосування сучасних технологій.
Днями відвантажили великий вантаж. У ньому: дитячі та дорослі підгузки, вологі серветки, продуктові набори від Biedronka, дитяча косметика «Мустела».
Овочі та фрукти допомагають протидіяти підвищеній кислотності: це огірки, кабачки, гарбуз, морква, броколі та цвітна капуста, банани, виноград, манго, полуниця.
Митися щодня варто тим, хто працює з небезпечними речовинами, тваринами. Також м"ясникам, двірникам, шахтарям, прибиральникам, садівникам.
Презенти у вигляді американського та британського прапорів будуть передані дипломатичним місіям, які продовжують підтримувати Україну.
Найчастіше зустрічаються остеоартроз, ревматоїдний і подагричний вид захворювання, дещо рідше - септичний, ювенільний, хвороба Стілла і спондиліт.
Найбільш небезпечним періодом є відрізок часу, коли максимальна концентрація вірусу спостерігається у верхніх дихальних шляхах хворого короною.
Вінничанами зібрані для балаклійців індивідуальні бокси для дітей, велосипеди, мобільні телефони, куртки, генератори та музичні інструменти.
Всі вітаміни та мінерали — життєво необхідні нутрієнти для нормального функціонування організму, їх брак може призвести до різноманітних захворювань.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: