UARU

Новини

Експерт зауважив, що проблема поганого сну часто пов’язана з відсутністю регулярного розпорядку, що закріплює час засипання і пробудження.
Отримали вантаж від наших партнерів з Humanitäre Hilfe Trier e.V. За координацію, логістику і співпрацю – окрема подяка вінничанину Антону Мовчану.
Завжди можна замінити продуктами харчування. Джерелом його є жирні види риби, жовток із яєць, маргарин, вершкове масло, деякі види сирів.
Наразі важлива присутність духу — вміння не відключати ті зони мозку, які відповідають за раціональний контроль ситуації та вольові дії.
Модулі для приготування їжі приєднають до вже сформованих модульних кухонь, на яких готуватимуть їжу для вінничан у випадку настання блекауту.
В келиху червоного вина містяться антиоксиданти, які допоможуть захистити від хвороб серця, раку товстої кишки, депресії та занепокоєння.
Небезпеку можуть представляти саме дешеві моделі таких чайників, а ось брендові точно пройшли перевірку і ними можна користуватися без побоювання.
Хлопці і дівчата доставили на Донбас енну кількість коробок, наповнених продуктами харчування, засобами гігієни, медикаментами.
У холодну пору року необхідно з особливою увагою підходити до свого здоров"я, підтримувати фізичну активність, правильно харчуватися.
Наразі все спокійно, проте другий основний пік в сезоні грипу, ГРВІ та Covid, який був в минулих роках, показує, що хвиля припадає на середину лютого.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: