UARU

Новини

За словами Рахнами, вживання продуктів із високим вмістом клітковини на самому початку дня може бути чудовим способом отримати більше енергії.
Ми надали військовій частині субвенцію для закупівлі тих речей, які ми не можемо придбати самостійно в межах чинного законодавства
Продукти харчування, медичні вироби, гігієнічні засоби, одяг, будівельні та господарські матеріали поїхали на підсилення військових підрозділів.
Дослідники виявили, що перехід з м’яса на рибу також знизить поширеність інвалідності через харчування і допоможе впоратися з кліматичною кризою.
Найактуальнішими питаннями при зверненнях були гарантії, пільги та права ветеранів, програми підтримки на державному та муніципальному рівнях.
Головною складовою чаю масала є спеції. Для приготування використовують імбир, корицю, кардамон, мускатний горіх, гвоздику, чорний перець.
Залишаємося поруч з тими, хто підтримує ветеранів, громади після окупації, внутрішньо переміщених осіб, і тих, хто залишилися сам на сам.
Додавання авокадо в їжу може підвищити відчуття ситості, поліпшити здоров"я кишківника, знизити ризик серцево-судинних захворювань.
Дорогою розбортувалися колеса на тягачеві і треба було оперативно їх замінити, бо на тягачі була техніка, необхідна на полі бою.
Горіхи містять вищий рівень ненасичених жирних кислот, які захищають серцево-судинну систему і знижують рівень поганого холестерину.
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: