UARU

Новини

Спалахи аномальної спеки необхідно визнати стихійним лихом – у той час як в Україні кількість постраждалих навіть не фіксується у статистиці.
Це завдання – для більшості людей цілком здійсненна. Ні, якщо ви й справді робите по 10 тисяч кроків щодня, то це ж просто чудово. Дуже гарна ціль.
Гуртом працюють над заготовками для маскувальник сіток, відшивають аптечки, рукавиці, балаклави та спідню білизну для Захисників та Захисниць.
Якщо ви звикли займатися спортом у певний час дня, то в спеку краще утриматись і перенести заняття на ранок або на вечір, коли сонце починає сідати.
Адже профілактика ниркових захворювань обов’язково має включати в себе надходження в організм достатньої кількості чистої питної води.
Ароматна слива вельми багата клітковиною та фруктовими кислотами, містить рекордну кількість калію, вітаміни групи B, А, С, Е, РР, кальцій та кумарин.
Усі авто поїхали в зону бойових дій наповнені продуктами та засобами гігієни, домашніми смаколиками цього разу забезпечила громада села Соколова.
Розпізнайте ознаки вигоряння, щоб ви могли внести позитивні зміни, та навчіться справлятися зі стресом, щоб він не призвів до вигоряння.
Одночасно зростання кількості епізодів дрімоти та збільшення їх тривалості до 1 години і більше призводить до труднощів із засинанням.
Найрезультативнішим методом є фізичне навантаження. Людям, особливо літнім, потрібно займатися спортом, щоб запобігти проблемам з мозком.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: