UARU

Новини

Змагання стали не лише можливістю мешканцям громади продемонструвати свої розумові здібності, а й згуртувати родини, та зробити добру справу.
Завдяки антиоксидантним компонентам, що містяться у квітках липи, чай здатен знімати тривожні стани, тому його дуже корисно пити перед сном.
Зібрані кошти вирішили відправити на придбання автомобіля для батьків, які зараз захищають українську землю. Зібрали майже 80 тисяч гривень.
Дослідники зазначили, що у людей, які відчувають самотність, підвищений рівень артеріального тиску та підвищений периферичний судинний опір.
Допомоги, від Латвійської Республіки бійцям ДСНС: легкові автомобілі та мікроавтобус, а з Німеччини — автобус для перевезення особового складу.
Мед - це натуральний підсолоджувач, що володіє такими надзвичайно корисними властивостями, як полегшення кашлю, а також лікування сезонних алергій.
Бійці змушені працювати вдень та вночі, часто без сну і щонайменшого відпочинку. Напої, які містять кофеїн та вітамінами групи В, особливо помічні.
Зазначається, що новий варіант коронавірусу FLiRT посідає одне з перших місць у списку вірусів, які можуть спричинити чергову хвилю інфекцій.
На фронті техніка може зіграти важливу роль, тим паче – автомобіль, який може їхати по бездоріжжю і швидко доправити в пункт призначення.
Провівши cпеціальне дослідження фахівці зазначили, що чим більше людина відчуває гнів і злість, тим більш зношеною стає її судинна система.
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: