UARU

Новини

Білі перемички, які знаходяться всередині плоду, сушать і додають в настої. Вони допомагають врівноважити нервову систему і позбутися від безсоння.
Тим, хто прокидаються з самого ранку мокрими від поту, слід з"ясувати причини, оскільки деякі з них представляють серйозну загрозу для здоров"я.
Свіжий випадок, як в одній з військових частин, бійці якої буквально на передовій розгорнули майданчик з ремонту військової техніки, зокрема автівок.
Різні народи використовують чорнобривці як ліки. В Мексиці застосовують для полегшення ревматичного болю, в Індії - для лікування екземи.
Людям, які страждають на цукровий діабет, корисно їсти лохину для посилення дії лікарських препаратів, що знижують рівень цукру в крові.
Тим часом ревматоїдний тип хвороби часто зустрічається у молодих пацієнтів. Нерідко він охоплює відразу кілька суглобів і, частіше, на кистях.
Нам було байдуже, що везти: автомобілі, діжки, мастило, інструменти, медикаменти, каски, бронежилети… Головне – вчасно й те, що необхідно.
Зменшити ризик тромбозу та спазму судин, що викликають інфаркт та інсульт, можна за допомогою та відмови від куріння та вживання алкоголю.
Гриби доповнюють хіміотерапію та променеву терапію шляхом протидії побічним ефектам раку, таким як нудота, пригнічення кісткового мозку, анемія.
На сесії депутати проголосували за виділення коштів на антидронові рушниці, квадрокоптери, тепловізори, прилади нічного бачення й іншу техніку.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: