UARU

Новини

Як допомогти собі під час так званої “панічної атаки”, та назвали головні симптоми такого розладу, який особливо поширений у теперішні стресові часи.
Відвантажили потужний дизельний генератор. Він як «бойова одиниця» став на підсилення підрозділу, бійці якого виконують завдання в зоні бойових дій.
Основна небезпека полягає у поразці серцево-судинної системи, незважаючи на те, що основні скарги, як правило, стосуються опорно-рухового апарату.
Чимало людей не можуть насолоджуватися улюбленими справами, страждаючи через біль в ногах. Декілька простих порад можуть допомогти полегшити його.
Відсутність щоденного регулярного нічного відпочинку погано впливає на роботу серця, а також може стати причиною виникнення атеросклерозу.
Батьківська, учнівська та педагогічна спільноти упродовж року провели низку благочинних ініціатив та продовжують їх – для якнайшвидшої Перемоги.
Жменя гарбузового насіння здатна забезпечити половину добової дози магнію, який скорочує ризик раптової зупинки серця, інфарктів та інсультів.
Наразі були передані лікі, перев’язувальні матеріали та медичне обладнання, медичне спорядження для бойових підрозділів - особисті аптечки.
Дуже важливо для тих, що худнуть те, що продукти, в яких міститься вітамін С переважно низькокалорійні. Тобто, максимум користі – мінімум калорій.
Якщо ви не хочете зробити ваші локони сухими та ламкими, перестаньте скручувати їх і намагайтеся віджимати делікатніше, промокайте волосся.
© 2011–2023 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: