UARU

Новини

Перше, що потрібно запам"ятати, залишаючи косметику на обличчі на ніч, ви наближаєте свою старість. Обов"язково вмивайтеся наприкінці дня.
Маючи тісну співпрацю з Благодійним фондом «Імпульс ДСНС», ми отримали продуктові, гігієнічні і дитячі набори від польської Fundacja Biedronki.
Одна з головних кардіопатологій – ішемічна хвороба серця – виникає у зв"язку з появою та розмноженням у судинах та артеріях атером, бляшок.
Молоко є найбільш широко споживаним продуктом. В молоціі мають місце білок, кальцій, вітамін D, калій, маса інших корисних речовин.
Втомою та сонливістю, які відчуваються незалежно від кількості сну та відпочинку, можуть сигналити про себе певні проблеми зі здоров"ям.
Вони доставили на передову понад 2️ тонни гуманітарного вантажу і цінних передач для 5️ військових підрозділів, які тримають оборону на Сході.
Недавнє дослідження показало, що життя з хронічним болем може коштувати людині 42 хвилини сну, а епізоди гострого болю можуть коштувати 14 хвилин сну.
Сусідство фармпрепаратів та продуктів харчування несе у собі певний ризик: випаровування від ліків можуть потрапити на їжу, а це неприпустимо.
Мешканці Балаклії провели в російській окупації понад пів року – без газу, світла і тепла. Але попри обставини, вони тримаються і дякують за підтримку.
На думку вчених, їжа в пізній час може сприяти значним пошкодженням механізмів пам"яті, попутно підвищуючи ризик розвитку деменції.
© 2011–2022 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: