UARU

Новини

Вшанували пам’ять жертв війни, висловили подяку українським Захисникам і Захисницям та закликали зупинити жахливе кровопролиття.
Середземноморська дієта (з акцентом на фрукти, овочі, цільні зерна, горіхи, насіння, нежирні білки та здорові жири) є найкращою дієтою для здоров’я серця.
Приміряли захисне спорядження, спробували свої сили на тренажері 3D віртуальної реальності повітряного судна F-16, симуляторі FPV дрона.
Машини вкрай потрібні нашим військовим ще й багато. Адже вони стали витратним матеріалом. І ми маємо постійні запити від оборонців на їх постачання.
Найсильніше магнітні бурі впливають на метеочутливих, літніх, хронічно хворих людей і вагітних жінок. Симптоми магнітної бурі можуть бути різні.
Останнім часом їх підрозділ збив два ворожі безпілотники у небі над Вінниччиною. Якби цього зробити не вдалося – наслідки були б жахливими.
Фахівці в питанні ефективності займатися спортом щоденно або періодично зійшлися на думці, що будь-яка активність набагато краща, ніж коли її нема.
Виготовляли під керівництвом Тарас Присяжнюк, а завдяки допомозі з дизелем Дмитро Науменко та Андрей Тягун усе доставили до місця призначення !!!
Дорослі, які регулярно займаються аеробними тренуваннями та фізичними вправами, можуть зменшити ймовірність падінь та переломів.
Придбали зарядні станції, супутниковий модем Starlink, комплектуючі для радіостанцій та зв"язку, зимове «взуття» для авто медичної евакуації.
© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: