UARU

Риба є основним продуктом середземноморської дієти

За допомогою деяких продуктів можна захиститися від серцевої недостатності або інфаркту. Стало відомо, у якого з них виявили ще одні незвичайні властивості.

Як повідомляє видання Food.news, мова йде про рибу. Експерти кажуть, що вона є основним продуктом здорової середземноморської дієти-і з вагомих причин.

Середземноморська дієта вважається однією з найбільш здорових у світі. Вона допомагає знижувати ризик розвитку серцево-судинних захворювань, діабету та ожиріння, а також зберігати мозкову активність.

У середині 20-го століття американський дієтолог Ансель Кіз провів дослідження, відоме як «Дослідження семи країн», яке показало, що люди в країнах, які дотримуються середземноморської дієти, мають нижчий рівень захворювань серця та інших хронічних захворювань.

Багата необхідними поживними речовинами, такими як білок, омега-3 жирні кислоти, кальцій і вітамін D, риба допомагає зберегти тіло струнким, м"язи – сильними, а пам"ять – гострою, навіть в старості.

Риба є вкрай важливою частиною здорового і збалансованого харчування, стверджують фахівці. Вони закликають включити її в свій раціон.

Відзначається, що риба дає організму достатню кількість вітаміну D. Жирна риба, така як лосось, тунець і скумбрія, також багата фосфором, залізом, цинком, йодом, магнієм, калієм і вітаміном В2.

Омега – 3 в складі жирних морепродуктів приносить користь серцю, покращуючи ліпідний профіль, знижуючи кров’яний тиск, борючись із запаленням і знижуючи ризик інсульту і серцевого нападу.

Крім того, омега-3 також впливає на роботу мозку дорослих. У 2018 році дослідники виявили, що парвальбумін, білок, що міститься в багатьох видах риб, допомагає запобігти утворенню так званих бляшок в мозку, які були тісно пов"язані з хворобою Паркінсона, розладом мозку, яке викликає тремор, повільність і скутість.

Джерело: UkrHealth.net

© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: