UARU

Вінниця формуючі бюджет передбачила на «Безпека та оборона» 1 млрд грн.

Вінниця формуючі бюджет передбачила на  «Безпека та оборона» 1 млрд грн.

Міська рада міста Вінниці цьогоріч ухвалила чергові зміни до поточного бюджету: на підтримку Збройних Сил України спрямували близько 22,5 млн грн.

Більша частина з них, майже 12 млн грн, передбачено для нацгвардійців. За ці кошти бійці планують придбати засоби розвідки і зв’язку, автомобіль, оптичні прилади та піротехнічні засоби.

Ще пів мільйона субвенції скеровують на потреби військового госпіталю. Решту коштів також направляють у вигляді субвенцій для військових частин та підрозділів МВС. Як зазначив Сергій Моргунов, так муніципалітет реагує на їхні запити.

Нагадаємо, що цьогоріч Вінниця при формуванні бюджету передбачила на пріоритет «Безпека та оборона» близько 1 млрд грн.

Дбає громада і про фізичне здоров"я наших оборонців та їхню реабілітацію після поранень. Це і послуги мобільної стоматології на передовій, і забезпечення лікування як військових, так і членів їхніх родин у медичних закладах громади. На ці цілі самоврядці сьогодні спрямували 1,3 та 3 млн грн.

А загалом з початку року на соціальну підтримку оборонців, їхніх сімей і родин загиблих Героїв адресували понад 14,5 млн грн, зазначила директорка департаменту фінансів Вінницької міської ради Антоніна Лесь.

Крім того, за пріоритетом «Турбота» у Вінниці продовжують робити вулиці зручними для людей на кріслах колісних. Зокрема, цим рішенням передбачено видатки на поточний ремонт елементів благоустрою з влаштування пандусів на вул. Хмельницьке шосе.

Серед головних завдань залишається й створення безпечних умов перебування дітей в освітніх закладах. Відтак додаткові видатки спрямовано на капітальний ремонт споруд цивільного захисту у садочках №77 та №5, облаштування укриттів у шести ліцеях (№№11, 12, 13, 23 30,33).

Джерело: Департамент фінансів Вінницької міської ради

© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: