UARU

Вінниця знов передає автомобіль нашим бійцям

Підтримка військовослужбовців – основний пріоритет Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб.

Сьогодні секретар міськради Павло Яблонський та Вячеслав Соколовий - голова Вінницької обласної Ради спільно з координаторами штабу передали нашим оборонцям ключі від чергового автомобіля.

Як зазначив Павло Яблонський, це уже не перший автомобіль, який передає Штаб Захисникам та Захисницям на фронт.

«Депутати міської ради долучились до збору коштів на цей автомобіль. І це вже не перша автівка, яку гуманітарний штаб і наша команда передала військовим. Оборонці вдячні нам за це, а ми вдячні їм за те, що вони роблять для збереження суверенітету нашої країни», – зазначив Павло Яблонський.

Голова облради та співзасновник #ГуманітарнийШтаб Вячеслав Соколовий - голова Вінницької обласної Ради наголосив, що підтримка наших військовослужбовців є основним пріоритетом.

«Для нашого Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу головним пріоритетом є підтримка Збройних Сил України та допомога військовим. Сьогодні вчергове передали автомобіль, який допомагатиме нашим захисникам нести службу і виконувати завдання», – зазначив Вячеслав Соколовий.

Військовослужбовець Андрій подякував за автомобіль та зазначив, що він стане у великій нагоді, оскільки питання мобільності, особливо для прикордонників, є вкрай важливим.

#ДепутатВМР Олександр Педорченко зазначив, що від військових приходять запити саме на прохідні автомобілі. Оскільки з погіршенням погодних умов нашим Захисникам та Захисницям доведеться пересуватись в умовах поганих доріг та бездоріжжя.

Нагадаємо, що на минулому тижні Сергій Моргунов передав черговий автомобіль бійцям одного із батальйонів Української добровольчої армії, кошти на який зібрали депутати Вінницької міської ради у межах роботи #МКГШ.

Джерело: Вінницька міська рада

© 2011–2024 Медицинская справка Винницкой области
Мы в социальных сетях: