UARU

Статті

« Антиконкремент » - це прорив!

 

 Холецистит - це запалення жовчного міхура. Воно є досить поширеним захворюванням і займає друге місце серед захворювань шлунково -кишкового тракту.

Однією з причин захворювання є жовчокам′яна хвороба . Хоча, запалення жовчного міхура не завжди свідчить про наявність у ньому каменів. Існує ряд інших причин захворювання - застій жовчі , панкреатит , бактеріальна інфекція. Крім того , холецистит може виникати на тлі поширених хронічних захворювань: атеросклерозу , ішемічної хвороби , ожиріння.

Схильні до розвитку захворювання , як правило , люди, які ведуть мало активний спосіб життя , не дотримуються дієти , а також вагітні жінки. Медики б′ють на сполох - за останні роки доводиться видаляти жовчний міхур все частіше. Операцію роблять уже кожному четвертому дорослому.

Видалення жовчного міхура - одна з найчастіших хірургічних операцій , які проводять в Україні . Роблять її не тільки в похилому та середньому , а й молодому віці. Що ж змушує лікарів і їх пацієнтів вдаватися до настільки принаймні, як операція? Чи можна жити без жовчного ?

Для початку уточнимо , що таке жовчний міхур : це орган , який прикріплений до нижньої поверхні печінки. У ньому накопичується вироблювана печінкою жовч , яка надходить в кишечник , коли людина їсть жирну їжу. Жовч в цьому випадку допомагає розщеплювати жири і сприяє травленню.

 До видалення жовчного міхура призводить поступовий розвиток жовчнокам′яної хвороби , тобто утворення каменів у жовчному міхурі. Жовчокам′яна хвороба за останній час « помолодшала ». Тобто вона зустрічається у людей не тільки у віці 40-60 років , а й у молоді і підлітків 14-16 років. За статистикою , жовчнокам′яної хворобою страждає приблизно 25 % населення. На сьогодні найчастіше вона зустрічається у жінок , ніж у чоловіків , у співвідношенні приблизно 1:3. Як таких чітких стадій хвороби немає. Однією з перших передумов до виникнення захворювання є застій жовчі. Поступово жовч набуває все більш і більш густу консистенцію і в органі починають утворюватися камені .

Існує кілька факторів , які призводять до утворення каменів. У першу чергу , це неправильне харчування. У свій раціон українці все частіше включають « неживу » їжу : чіпси , штучні жири , легкоусваяємого вуглеводи , продукти з консервантами , газовані солодкі напої та «легкий» алкоголь. Все це разом з малорухливим способом життя і спадковою схильністю збільшує рівень захворюваності в рази! Тільки у 20-25% пацієнтів спостерігається клінічна картина жовчнокам′яної хвороби, тобто сильні напади болю , які супроводжуються підвищенням температури , нудотою , блювотою , дискомфортом , здуттям живота. А у решти 75 % пацієнтів хвороба протікає без видимих нездужань , проте її симптомами можуть бути дискомфорт у правому підребер′ї і гіркота в роті.

Камені в жовчному міхурі заважають нормально функціонувати органу , порушуються відтік жовчі і робота підшлункової залози. На жаль , розчинити або роздрібнити жовчні камені медикаментозно неможливо , такою була думка фахівців до останнього часу.

           І раптом - дивовижний прорив!

На ринку з′явився препарат під назвою « Антіконкремент ». Основою препарату є жовч водоплавних птахів. Вивчаючи травлення качок вчені звернули увагу на те , що за один рік качка з′їдає 2,5 кг черепашок і камінчиків (це її власна вага ) які беруть участь у процесі травлення , але рідкісні ферменти , що входять до складу жовчі , дозволяють розчиняти камені . Що дуже важливо - камені будь-якого хімічного складу ( урати , фосфати , оксалати ) .

 Завдяки цим унікальним якостям жовчі птахів , на базі якої виготовлений препарат « АНТІКОНКРЕМЕНТ » , відбувається розчинення каменів у людському організмі. Хотілося б відзначити , що препарат був виготовлений для лікування калькульозних холециститів , але в процесі клінічних випробувань були виявлені наступні чудові властивості препарату : нормалізація роботи всього шлунково -кишкового тракту , нормалізація рівня цукру при цукровому діабеті , і що дуже несподівано - розчинення каменів при сечокам′яній хворобі . Практично всі пацієнти не залежно з лікувальною або профілактичною метою вони приймали препарат відзначили поліпшення загального стану , нормалізацію ваги , поліпшення якості шкіри , зникнення болів і збільшення рухливості в суглобах.

Відтак « Антіконремент » можна рекомендувати як лікувально- профілактичний засіб у комплексній терапії при захворюваннях: шлунково -кишкового тракту , холециститах , жовчо і сечокам′яної хвороби , цукровому діабеті 2 типу , хронічних запорах , ожирінні , захворюваннях шкіри ( екземі , псоріазі печінкових плямах ) , захворюваннях опорно -рухового апарату ( остеохондрози , артриті , подагрі ) .

Препарат добре переноситися , зручний у застосуванні (30-40 кап ) на 100 мл води вранці натщесерце 1 раз на добу. Розчинення каменів відбувається м′яко , поступово без загострень.

Для більш детальної інформації звертайтеся по телефону

  

Юрій Корицький , гол.лікар    Медичного центру Медикор - 2

© 2011–2024 Медична довідка Вінницкої області
Мы в соціальних мережах: